Gwiazdka w Zgierzu


Najważniejsza dla nas współpracą jest ta, gdzie my dajemy „coś”, a dostajemy po prostu „dziękuję” i uśmiechy. Oprócz firm z którymi mamy przyjemność pracować, jest także jedno BARDZO ważne i wyjątkowe miejsce: Świetlica środowiskowa ”Przystań”.
Zaczęło się od 35 dzieciaków, które spisały swoje wymarzone prezenty. My podjechaliśmy do Laponii i je załatwiliśmy 😉 Przyjechaliśmy do Majki, Filipa, Wiktorii, Oskara, Dawida, Jessici, Amelki, Mariki, drugiego Dawidka, Marcela, Michaliny, Kuby, Oliwki, Mateusza, Zuzi, Karola, Basi, Darii, Adriana, Zbyszka, Nikoli, Brajana, Nadii, kolejnej Amelki, Moniki, Oskarka, Oliwiera, Kingi, Olka i Oli. I znowu był kolejny Oskar 😉 i Oliwia, Maja, Adrian i Bartek. Uffffff… ilość dzieci przemnóżcie przez wiele uśmiechów. Bezcenne.

A to nie koniec, bo już z Panią Karolina Beim coś knujemy 😉
Dziękujemy dzieciakom za wspaniałą wigilię, występy, pyszne jedzenie, wdzięczność, a paniom za pomoc w organizacji spotkania. Wielkie gratulacje dla klubowiczów za mega mobilizację! Dzięki RTS Widzew Łódź za koszulki i plakaty z autografami dla fanów… ich miny były bezcenne. I kazali Wam przekazać, że świetnym prezentem byłby awans 🙂
I tyle. Robimy co należy.

P.S. Brawa dla naszej Śnieżynki, pomocnicy Mikołaja <3 Aleksandra Gagas

Ludwik

Chcesz pomóc? Zapraszamy! A może potrzebujesz, aby Tobie pomóc? Myślę, że da się coś z tym zrobić! Jeśli masz ochotę, napisz do mnie: ludwiksikorski@hotmail.com, w tytule proszę zawsze wpisywać „rób co należy”. Pozdrawiam serdecznie!

Może Ci się spodobać