Pedagog/nauczyciel poszukiwany!


Kochani, jest prośba. Potrzebujemy osoby, która pomoże naszym dzieciakom ze Świetlicy w odrabianiu lekcji!
Wiadomość od Pani opiekun:
„Kwalifikacje do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych posiada terapeuta pedagogiczny, tj. osoba, która ukończyła:

1. studia wyższe w zakresie terapii pedagogicznej, na poziomie wymaganym do zajmowania stanowiska nauczyciela w danym typie szkoły lub placówki, oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub

2. studia wyższe, na poziomie wymaganym do zajmowania stanowiska nauczyciela w danym typie szkoły lub placówki, i studia pierwszego stopnia lub studia podyplomowe, w zakresie terapii pedagogicznej, oraz posiada przygotowanie pedagogiczne.

Potrzebujemy kogoś kto raz w tygodniu poprowadzi godzinne zajęcia dla dzieci z dużymi deficytami szkolnymi. Grupa ok. 4 dzieci w wieku 7-9 lat, problem głównie zaniedbań w nauce, trudność w opanowaniu pisowni.

Dzień tygodnia od poniedziałku do piątku obojętny, preferowane godz.od 16 do 17., ale jest to do ustalenia. ”

Także, jeśli ktoś ma takie kwalifikacje, albo zna kogoś kto jest chętny podjąć się tej pracy, to prosimy o kontakt z trenerem: 697519948

Dzięki!!!!

Ludwik

Chcesz pomóc? Zapraszamy! A może potrzebujesz, aby Tobie pomóc? Myślę, że da się coś z tym zrobić! Jeśli masz ochotę, napisz do mnie: ludwiksikorski@hotmail.com, w tytule proszę zawsze wpisywać „rób co należy”. Pozdrawiam serdecznie!

Może Ci się spodobać