#zróbmy2021lepszym


No i rok 2020 powoli się kończy. Nie wiem, czy chce mi się go nawet podsumować. Na pierwszym planie zamartwianie o rodziców, którzy borykali się z bardzo ciężkimi chorobami. Na drugim troska o finanse. I w międzyczasie borykanie się z wyzwaniami dnia codziennego, wielu zmian. A wszystko przez zasrany COVID, który wywrócił świat do góry nogami. Aczkolwiek z punktu widzenia projektu „Rób co należy”, to rok owocny, nawet bardzo. Bardzo Wam za to dziękuję i mogę śmiało powiedzieć, że o ile ważniejsza jest kwestia uśmiechu obdarowanych, to wymiar finansowego wsparcia przekroczył spokojnie naście tysiaków.

I cieszę się, że rodzice są nadal przy mnie, firma funkcjonuje, a co więcej, czas lockdownu moja zona wykorzystała na otworzenie własnej działalności. Pozwoli mi to spać nieco spokojniej, chociaż niekoniecznie dłużej ;-)))

#zróbmy2021lepszym to tytuł tego wpisu. Specjalnie nie nadałem mu nazwy „Podsumowanie 2020”, bo podobnie jak Wy, chcę o nim zapomnieć. Wolę skupić się na tym, co zacznie się jutro… i nawet jeśli scenariusz ma się powtórzyć, to wiem, że mam ja, jak i Wy, szansę nowy rok zrobić lepszym.

Jak to zrobić? Na czym ma polegać ten projekt, a może nawet challenge?

KROK1: Zadecyduj, że chcesz 😉 Nie będzie to łatwe wyzwanie na 2021 rok, będzie wymagać odwagi i trochę czasu. Może troszkę hajsu, ale naprawdę symbolicznie. Jak się zdecydujesz, to wysyłasz mi sms dowolne cyfry, od 1 do 30. Możesz wybrać jedną, dwie, siedem, wszystkie.

KROK2: Wysyłam Ci prezentację w której są wypisane wyzwania na nowy rok. Nie są one sportowe, a opierają się na robieniu dobrych rzeczy, robieniu tego, co należy.

KROK3: Prowadzimy kronikę tego. Po każdym wyzwaniu proszę o dosłanie przebiegu tego, co zrobiłaś/eś. Fajnie, jak będzie udokumentowane zdjęciem, albo filmem.

KROK4: To moje zadania, aby prowadzić „Kronikę #zróbmy2021lepszym” – za rok chciałbym to skumulować i dać Wam w prezencie, jako ebook, może film, może galeria zdjęć, a może wszystko na raz. Jeszcze nie wiem w jakiej formie to zrobię, ale jestem pewnie, że najważniejsza tu będzie droga, a nie cel.

Zatem kochani, jeśli chcecie, to: czekam na sms od Was –> Potem ja wysyłam prezentację z listą wyzwań –> Potem Wy to realizujecie wedle tego, co wylosowaliście –> Odsyłacie Feedback

Myślę, że stać Nas, aby mieć wielki wpływ na rok 2021… a jesli ci się spodoba, to możesz oprócz swoich, zrobić dodatkowe, nawet wszystkie.

Miłego, normalnego roku Wam zyczę i czekam na sms: 697519948, proszę podać mi swój email jeśli go nie mam

Ludwik

Chcesz pomóc? Zapraszamy! A może potrzebujesz, aby Tobie pomóc? Myślę, że da się coś z tym zrobić! Jeśli masz ochotę, napisz do mnie: ludwiksikorski@hotmail.com, w tytule proszę zawsze wpisywać „rób co należy”. Pozdrawiam serdecznie!

Może Ci się spodobać