Pomoc dla Karoliny i jej trójki dzieci!


Kolejna okazja aby się wykazać kochani. Ostatnio nie zawiedliście, więc liczymy, że teraz będzie podobnie. Oto list od Karoliny Beim, naszej „agentki” ze Stowarzyszenia Arka 😉

„Karolina, moja imienniczka, jest samotną matką wychowującą trójkę dzieci – 3-letnią Zosię, 6-letnią Ulę i 7-letniego Gabrysia. Dziewczyna przebywała w fundacji „ARKA” uczestnicząc w terapii uzależnienia, udało jej się wyjść z nałogu i do dnia dzisiejszego jest trzeźwa. Po nieudanej próbie ułożenia sobie życia z ojcem dzieci, podjęła decyzję o powrocie do Zgierza, gdzie wynajmuje mieszkanie. Okazało się, że w lokalu były pluskwy i niestety wymagał on przeprowadzenia czynności odpluskwiających. Łóżko, na którym spała Karolina wraz z najmłodszą córką jest nie do uratowania. Sytuacja materialna Karoliny jest trudna – utrzymuje się ze świadczeń pomocy społecznej, były mąż nie wywiązuje się z obowiązku alimentacyjnego, dzieci często chorują, przez co podjęcie zatrudnienia przez Karolinę jest na razie niemożliwe. Dziewczyna jest dzielna, radzi sobie jak może w obecnej sytuacji, jednak bez wsparcia każdy człowiek wątpi czasem w sens życia i brakuje mu sił. Zwracamy się z prośbą o wsparcie, jeśli tylko będziecie w stanie, tej rodziny. Potrzebne jest łóżko (najlepiej rozkładane do spania), przydałyby się też meble pokojowe oraz 2 dywany. Może ktoś z Was akurat zmienia, nie potrzebuje, nie ma co zrobić – Karolinie i jej dzieciom się przydadzą. Przydatne byłoby też wszystko co potrzebne jest do prowadzenia domu – chemia, kosmetyki, ubranka, nawet jedzenie (kto ma dzieci, ten wie 😊 ).”

 

Zatem, jeśli chcecie pomóc, zapraszam.

Mój numer to 697519948

Jak pomagamy?

Opcja 1. Dzwonimy do Ludwika na powyższy numer, umawiamy się z nim, przekazujemy pomoc. Mona dowozić do mnie małe rzeczy, meble nie 😉 Bo nie mam gdzie trzymać ;-))))

Opcja 2. Bezpośrednio do Karoliny, zwłaszcza jeśli masz meble. 695407495. Dzwoń i umów się z nią na transport.

Opcja 3. Wpłata na konto – jest to konto Karoliny

 

Numer konta

Dla ułatwienia sprawy przy ubraniach dla dzieci podajemy wzrost/rozmiary:

Gabriel 130 134 cm
Urszula 120 124
Zosia 104 110
Pozdrawiam i ruszamy dupki do pomocy 😉
Ludwik

Chcesz pomóc? Zapraszamy! A może potrzebujesz, aby Tobie pomóc? Myślę, że da się coś z tym zrobić! Jeśli masz ochotę, napisz do mnie: ludwiksikorski@hotmail.com, w tytule proszę zawsze wpisywać „rób co należy”. Pozdrawiam serdecznie!

Może Ci się spodobać