Śmieciobieg


22 kwietnia to Dzień Ziemi. Szkoda, że jest tylko raz w roku, bo sporo jej zawdzięczamy. Jednak jak wiadomo, są i tacy, którzy nie są świadomi znaczenia jakie niesie za sobą świadome podejście do ekologii. I aby na świecie była równowaga między debilami śmiecącymi w lasach, a tymi, którzy dbają o środowisko postanowiliśmy zorganizować „Śmieciobieg”.

Zasady:

W skrócie:

Kiedy: 22.04 do 25.04

Gdzie: gdziekolwiek

Dystans: jakikolwiek

Wymagania sprzętowe: worek na śmieci

Limit uczestników: brak

Kategorie wiekowe: brak

Nagrody na mecie: satysfakcja i czysta okolica

Opis: bierzesz człowieku worek na śmieci, włączasz zegarek i ruszasz w las lub miejsce, które było świadkiem wyjebki śmieci. Sprzątasz, robisz fotkę, wysyłasz nam na email htftrener@gmail.com lub wrzucasz tutaj, w naszym wydarzeniu. Wyślijcie jeszcze lokalizację, którą oprzątnęliście. Liczymy na porządek 😉

Organizator informuje, że wydarzenie można śmiało wydłużyć na dowolny, najlepiej jak najdłuższy okres 😉

Mamy około 700 osób, które polubiły nasz profil i tak gdybamy, że gdyby chociaż połowa z Was ruszyła na Śmieciobieg, to zrobiłoby to wielką różnicę.

 

 

 

Ludwik

Chcesz pomóc? Zapraszamy! A może potrzebujesz, aby Tobie pomóc? Myślę, że da się coś z tym zrobić! Jeśli masz ochotę, napisz do mnie: ludwiksikorski@hotmail.com, w tytule proszę zawsze wpisywać „rób co należy”. Pozdrawiam serdecznie!

Może Ci się spodobać