Pomoc dla Pani Iwony


Kochani, nie tak dawno temu poprosiliśmy Was o wsparcie. Tym razem to już był większy projekt, a kto wie, może jeszcze będzie okazja pomóc. Pani Iwona nie ma łatwo. Najpierw choroba męża i walka o jego życie, oszczędności wydane i co najgorsze, walka przegrana. Pani Iwona została sama z dzieckiem, pomagając jeszcze potrzebującej osobie.

Dzięki Wam udało nam się zorganizować więcej, aniżeli chcieliśmy. Zaczęło się od pralki, za którą dziękujemy Pani Aldonie Zuchowskiej. Wielkie ukłony również dla Katarzyny i Maćka Pabjańczyków oraz Marcina Kopecia, dzięki którym do domu Iwony można było wnieść również kuchenkę i lodówkę. Niby są to rzeczy, które wydaję się oczywiste w posiadaniu, a jednak…

Wielkie ukłony dla Magdaleny Sikorskiej za pomoc w logistyce. Jeszcze większe podziękowania dla rodziny Winnickich, Agnieszki, Grzesia i ich młodzieży, za OGROMNĄ  pomoc na miejscu i przewóz rzeczy.

Wielkie podziękowania dla wszystkich z mojego grona, którzy zawalili całe auto najpotrzebniejszych artykułów chemicznych i nie tylko. Uwierzcie nam, Iwona jest BARDZO WDZIĘCZNA!

Jesteście niesamowici. To dzięki Wam, KAŻDA nasza dotychczasowa akcja jest udana.

 

 

Ludwik

Chcesz pomóc? Zapraszamy! A może potrzebujesz, aby Tobie pomóc? Myślę, że da się coś z tym zrobić! Jeśli masz ochotę, napisz do mnie: ludwiksikorski@hotmail.com, w tytule proszę zawsze wpisywać „rób co należy”. Pozdrawiam serdecznie!

Może Ci się spodobać